| VAG06E 906 265R |  |
Лямбда-зонд
Вага, кг]: 0,2
Уточнити наявність | |||||||||||||
| VAG03L 906 262D | VAG 03L 906 262D |
Лямбда-зонд
Довжина кабелю [мм]: 600
Кількість полюсів: 5 |
| VAG04E 906 262E | VAG 04E 906 262E |
Довжина кабелю [мм]: 600
Кількість полюсів: 5 |
| VAG03L 906 262A | VAG 03L 906 262A |
| STANDARDLLB328 | STANDARD LLB328 |
Вага, кг]: 0,2
| METZGER0893541 | METZGER 0893541 |
Довжина кабелю [мм]: 460
| SIDAT90181 |  |
Лямбда-зонд | Уточнити наявність | |||||||||||||
| QUINTON HAZELLXLOS1749 |  |
| CALORSTAT BY VERNETLS150013 |  |
| MEAT & DORIA81560 |  |
Довжина кабелю [мм]: 460
| STANDARD65014 |  |
| STANDARDKNL856 |  |
| STANDARDLB1673 |  |
| HOFFER7481560 |  |
| FISPA90181 |  |
| VAG06E 906 265F | VAG 06E 906 265F |
| VAG06E 906 265S | VAG 06E 906 265S |
| VAG04L 906 2662A | VAG 04L 906 2662A |
| VAG06E 906 265T | VAG 06E 906 265T |
| VAG4L0 906 262F | VAG 4L0 906 262F |