Автозапчастина 06F906283A виробника VAG
Бренд Назва Наявність Термін постачання Ціна Замовлення
VAG06F 906 283 A VAG 06F 906 283 A Клапан регулювання тиск наддуву Клапан регулювання тиск наддуву
Вид експлуатації: електричний
Кількість полюсів: 2
Кількість приєднань: 3
Напруга, В]: 12
Тип клапана: Перемикається клапан
Уточнити наявність
Аналоги для VAG 06F906283A
VAG06F 906 283 F
VAG 06F 906 283 F