Автозапчастина 4H0951253A виробника AUDI
Бренд Назва Наявність Термін постачання Ціна Замовлення
AUDI4H0 951 253A AUDI 4H0 951 253A Реле, робочий струм Реле, робочий струм
Для оригінального номера: 141 951 253B
Номінальна напруга [V]: 12
Сила струму [A]: 40
Функція реле: Робочий контакт
Уточнити наявність
Аналоги для AUDI 4H0951253A
TOPRAN102 409
TOPRAN 102 409
Реле, робочий струм
Номінальна напруга [V]: 12
Сила струму [A]: 40
Функція реле: Робочий контакт
HERTH+BUSS ELPARTS75613187 HERTH+BUSS ELPARTS 75613187 Реле, робочий струм
Виконання штекера: Плоский штекер
Висота [мм]: 21,5
Глибина [мм]: 27,5
Діапазон температури до [°C]: +80
Додатковий артикул / Додаткова інформація 2: з вимикачем
Кількість полюсів: 4
Область температури від [°C]: -30
Техніка приєднання: 4 x 6,3 mm
Функції комбінованого перемикача: Пристрій із замикаючим контактом
Ширина (мм): 27,5
MEYLE114 830 0002 MEYLE 114 830 0002 Багатофункціональне реле
Висота [мм]: 25,4
Діапазон температури до [°C]: 85
Довжина [мм]: 27,8
Кількість полюсів: 4
Область температури від [°C]: -40
Опір [Ом]: 560
Робоча напруга [В]: 12
Техніка приєднання: 1x 6,3 mm
Техніка приєднання: 3x 4,8 mm