Автозапчастина 4H0951253A виробника SKODA
Бренд Назва Наявність Термін постачання Ціна Замовлення
SKODA4H0 951 253A SKODA 4H0 951 253A Реле, робочий струм Реле, робочий струм
Для оригінального номера: 141 951 253B
Номінальна напруга [V]: 12
Сила струму [A]: 40
Функція реле: Робочий контакт
Уточнити наявність
Аналоги для SKODA 4H0951253A
TOPRAN102 409
TOPRAN 102 409
Реле, робочий струм
Номінальна напруга [V]: 12
Сила струму [A]: 40
Функція реле: Робочий контакт
MEYLE114 830 0002 MEYLE 114 830 0002 Багатофункціональне реле
Висота [мм]: 25,4
Діапазон температури до [°C]: 85
Довжина [мм]: 27,8
Кількість полюсів: 4
Область температури від [°C]: -40
Опір [Ом]: 560
Робоча напруга [В]: 12
Техніка приєднання: 1x 6,3 mm
Техніка приєднання: 3x 4,8 mm